Лектори майстер-класу:
Лариса Яценко
Акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Фільм Нарімана Алієва "Додому", одну з ролей у якому зіграла наша викладачка Лариса Яценко, потрапив у лонглист претендентів на "Оскар"!
Роман Бровко
Режисер-постановник
Роман Бровко - український режисер-постановник кіно, серіалів та телевізійних проектів.

У його доробку повнометражний фільм "Заборонений" (про Василя Стуса), серіали виробництва Star Media та інших продакшенів, короткометражні стрічки, з якими Роман брав участь у міжнародних кінофестивалях (в тому числі у Каннському кінофестивалі).

Роман навчався у Варшавському університеті, Кіношколі Анджея Вайди та КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка - Карого.


Про майстер-клас
"Акторська майстерність та робота в кадрі. Самопроби"
Як правильно підготуватися до дистанційних проб або студійних проб. Між ними є суттєва різниця, яку необхідно враховувати.

Загальні правила: успіх проб залежить в багатьох випадках від досконалого розуміння образу, який ви повинні вивчити, вірно інтерпретувати та показати під час проб. Саме на цьому етапі відбуваються головні помилки.

Які матеріали необхідно запросити у кастинг директора або асистента по акторам.

Що необхідно враховувати для точнішого розуміння образу. Манера гри на пробах.

Як виглядає ситуація під час проб з боку режисера.
Реєструйтесь зараз!
Майстер-клас у форматі Zoom у середу 4 листопада з 19:00

Участь безкоштовна
Надсилаючи дані для подальшої участі в онлайн майстер-класі «Акторська майстерність та робота в кадрі», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних та персональних даних моєї дитини, що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище онлайн-курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.
Наші контакти:
+38 067 320 60 45
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda