Як пройти проби

Практикум Алли Самойленко
для професійних акторів, які хочуть зніматися в кіно

24 Жовтня 2020
Курс набрано
ПРО ПРАКТИКУМ
Даний курс - це практичне продовження майстер-класу Алли Самойленко "Як потрапити в кіно та будувати кар'єру актора в Україні". Протягом місяця Алла персонально працюватиме з невеликою групою відібраних учасників (дивись Умови участі)

Практикум передбачає безпосередню роботу з кожним учасником - його самоідентифікація в професії, позиціювання на ринку зважаючи на його особливості та сильні сторони; робота над самопрезентацією, виходячи з позиціювання; корекція портфоліо та резюме; підбір конкретних інструментів для конкретного учасника для просування та отримання ролей.

Курс передбачає високий рівень занурення в тему, обов'язкові завдання для самостійного виконання та високу інтенсивність роботи безпосередньо на заняттях.

Для кого цей курс - для практикуючих акторів (є освіта, досвід роботи, портфоліо)


Тривалість:
1 місяць (8 занять по 3 години, 2 заняття в тиждень)
Формат проведення: заняття оффлайн
Час проведення: 18:30-20:30 +
Кількість місць у групі: 16
Вартість курсу: 4 200 грн.

Місячна програма
(8 практичних занять по 2 години)

16 учасників у групіПерсональна робота з кожним учасником

Відвертість
ПРОГРАМА
Заняття 1. Вступ
Знайомство з учасниками. Аналіз попередньо надісланих учасниками практикуму матеріалів (фото, резюме, сторінки у соцмережах).

Домашнє завдання. Селекція фото згідно аналізу та вказівок лектора. Запис відео-візитки самостійно.


Заняття 2. Самоідентифікація
Типаж. Хто я в професії? Позиціонування на ринку виходячи зі своїх реальних даних, сильних та слабких сторін. Корекція.
Застосування в професії - як розширити професійний діапазон.

Аналіз кожного портфоліо, формування рекомендацій.
Домашнє завдання - відео-монолог та відео-візитка на основі аналізу та рекомендацій лектора.


Заняття 3. Комунікація з ринком
Самопрезентація. Які інструменти доречні та як з ними працювати.

Аналіз самопрезентацій учасників та корекція - при спілкуванні по телефону, при переписці поштою та в соціальних мережах, при живому спілкуванні на подіях, кастингах тощо.

Аналіз резюме учасників та корекція.
Домашнє завдання - формування пакету матеріалів для самопрезентації; корекція резюме, фото, запис самопроб з матеріалом, наданим лектором.

Заняття 4. Підготовка до проб
Аналіз підготовлених учасниками монологів, відео-візиток,
портфоліо, резюме, мовних шаблонів для самопрезентації по телефону, в соціальних мережах, усного знайомства та спілкування.


Типологія проб, потреби режисерів (кіно, тв, шоу), на що звертають увагу, критерії відбору. Самопроби, як актуальний інструмент кінопроцесу. Особливості кіноіснування. Різниця між грою для серіалу та для кіно. В чому переваги кіноактора та його навичок. Аналіз домашнього завдання, записів самопроб.

Робота з камерою запис сцен, що попередньо записувалися учасниками самостійно вдома, в аудиторії та оцінка.
Домашнє завдання - вивчити надані тексти для різних типів проб (кіно, тв, шоу; індивідуальних та групових). Аналіз результатів роботи з камерою.

Заняття 5. Проби
Робота з камерою та оцінка результатів.
Робота з камерою з партнерами.
Підготовка до проб. Зворотній зв'язок кожному учаснику - його поведінка, якість спілкування, концентрація, розуміння задач/прохань режисера або кастинг директора та їх реалізація. Нюанси у спілкуванні з режисерами, як налагоджувати комунікацію

Заняття 6. Проби з виходом на результат
Проби - Продовження роботи з камерою і з партнерами з оцінкою лектора.
Домашнє завдання.

Заняття 7. Кіноіснування
Майданчик. Важливе про кінопроцес, що потрібно знати акторам. Професійна поведінка на майданчику і поза ним. Етика. Юридичний лікбез. Продовження роботи з камерою і з партнерами з оцінкою лектора

Заняття 8.
Формування чек-листа завдань та періодичності їх виконання незалежно від того, чи є у вас агент. Формування плану роботи для кожного учасника (залежно від сформованого типажу, позиціювання) на 6 місяців
УМОВИ УЧАСТІ
1
Подати заявку на участь
2
Лектор відбере 16 учасників
3
Початок навчання
Як подати заявку?
! Для подачі заявки ви повинні бути практикуючим актором з освітою та портфоліо. Заявки від початківців без освіти та досвіду розглядатись не будуть.
1. Для подачі заявки вам необхідно надіслати лист на адресу starmediaschool@gmail.com в якому потрібно вказати наступні дані:
- прізвище;
- ім'я;
- номер телефону;
- е-mail;
- резюме

2. Нижче потрібно написати мотиваційний лист на 2-3 абзаци, який чітко ілюструє вашу мотивацію - чому ви вважаєте що саме ви повинні потрапити до набору, який результат ви хочете отримати, як ви оцінюєте ваші сьогоднішні результати.

3. До листа потрібно прикріпити ваше резюме, в якому вказані посилання на відео, на ваші профілі в соціальних мережах та декілька фото, вкладеннями в лист .

4. В темі листа вказати ТІЛЬКИ ваше ПРІЗВИЩЕ та ІМ'Я

Відбір буде закінчено за тиждень до початку навчання, перелік відібраних учасників буде опубліковано на фейсбук-сторінці Star Media School.

Важливо: Надсилаючи дані для подальшої участі в онлайн-курсі «Як пройти проби», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних , що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище онлайн-курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.
ЛЕКТОР
АЛЛА САМОЙЛЕНКО
Кастинг-директор, PRONTO FILM
Здобувши професію кінокритика, Алла 5 років працювала асистентом Президента конкурсу краси «Міс Україна», а з 2003 року працює кастинг-директором Pronto Film.
З 2003 року Алла працювала над кількома десятками повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів та безліччю коротрометражних стрічок. Алла регулярно працює у міжнародних проектах у Польщі, Росії, Європі та США.
Алла - одна з небагатьох професіоналів індустрії, яка з задоволенням та пристрастю ділиться власним досвідом, тому проводить тренінги для акторів, які допомагають їм підвищити професійний рівень.

Фірмовою «родзинкою» Алли є вміння бачити акторський талант у пересічній людині, яка згодом з її допомогою виростає до затребуваного актора.
17 років практичного досвіду в індустрії


Кілька десятків
повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів

Великий досвід реалізації міжнародних проектів


Вміє та любить ділитись своїм багатим професійним досвідом

Деякі з акторів, яких відкрила Алла Самойленко
Професійні актори:
Аня Адамович
Максим Оса, Павутина долі, Улюблена вчителька, Купи меня
Роман Луцький
Брати, Параджанов, Століття Якова, Сторожова застава
Олег Шульга
Червоний, Позивний Бандерас, Нюхач
Даша Полуніна
Кров'янка, Квестер і Макс
Непрофесійні актори:
Микола Змієвський
Бобот, Позивний Бандерас
Володимир Бєляєв
Листопад, численні телесеріали
Маргарита Качулова
численні серіали, Ржака
Катерина Любчик
Сказ, Нюхач
Деякі з фільмів, над якими працювала Алла Самойленко:
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ складає 4 200 грн. за курс
Наші контакти
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda