Close
Є питання?
Telegram
Viber
Messenger
Mail
Phone
Тривалість: 10 занять за 2 тижня

1st Assistant Director

Практикум для других режисерів

10 занять
Старт курсу - 20 грудня. Заняття проходитимуть п'ять разів на тиждень: з 18:00 до 21:00. Формат проведення - на вибір групи - офлайн або ZOOM.
Програми планування зйомок
Знайомство з програмами планування та менеджменту зйомок.
Практичне оволодіння

Практикум із складання кіновиробничих документів (режисерський сценарій, кпп, графік зайнятості акторів, список локацій, дозволи на зйомку, Callsheet).
Програма практикуму для другого режисера
Блок 1
3 заняття

1. Режисерський сценарій. «Читка» режисерського сценарію. Постановка завдань перед цехами. Розподіл обов'язків між цехами.
2. Поепізодні плани. Пооб'єктовка. Актори: сцени, зміни. Формування календарно-постановницького плану. Формат і види документа.

3.Підбір акторів. Зйомки проб. Графік зайнятості. Укладення договорів.
Блок 2
9 занять

4 - 12. Практикум зі складання кіновиробничих документів (Режисерський сценарій, кпп, графік зайнятості акторів, список локацій, дозвіл на зйомку, викличний лист).
23. Програми планування і менеджменту зйомок.

Блок 3
3 заняття
13 - 14. Програми планування і менеджменту зйомок.
FilmTools, The Takes та інші

15. Знімальний період: кіноцеха. Розподіл обов'язків та відповідальності. Дотримання плану, контроль часу. Звіт другого режисера. Вектори роботи з кіноцеху. Менеджмент. Поставка завдань перед цехами, проміжний контроль. Типові проблеми. Зони і вектори конфліктів на майданчику.
Блок 3
3 заняття
16. Робота з акторами другого плану і акторами масових сцен.
17. Повтор всього пройденого матеріалу, підготовка до тесту. Консультація з питань, що виникли в ході практикуму.

18. Індивідуальний іспит.
Захист проекту - пакет документів - кіносценарій, режисерський сценарій, графік зайнятості акторів, список локацій, КПП, викличні листи + відповіді на питання екзаменаційних білетів.

Реєструйтесь зараз!
Кількість місць у групі обмежена!
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ВИКЛАДАЧ ТА КУРАТОР КУРСУ
Ірина Середа
Другий режисер
Автор курсу "Другий режисер"

Другий режисер кіно і телебачення Ірина Середа – професіонал з великим практичним досвідом і вражаючим багажем знань в царині виробництва контенту.
Отримавши профільну освіту в Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого (за напрямами організації теле-кіно-виробництва та продюсування аудіовізуальних мистецтв), на знімальному майданчику вона розпочала роботу з 2017 року.

В своїх перших проєктах Ірина виконувала обов'язки координатора постпродакшена та редактора, а в 2018-му вперше взялася за виконання завдань другого режисера в серіалі виробництва RUNGO studio «Опер за викликом 3».

З того часу Ірина працює на цій позиції, а в ії професійному багажі наразі - ряд завершених телефільмів і серіалів , серед яких такі популярні картини як «Брати по крові» (RUNGO studio), «Повернись у Соренто» (NRG Film Distribution), «Сашина справа» (студія «Pilot») та інші.


Ірина має досвід роботи як на майданчику, так і в плануванні знімального процесу. Окрім цього, вона продовжує вдосконалювати свої навички не тільки на практиці, але й в теорії: в 2018 році Ірина пройшла курс навчання в кіношколі «Вільне кіно» (м. Москва) за напрямом «Другий режисер з планування», а в 2018-2019 рр. відвідувала режисерську майстерню М. Лебедєва кіношколи Олександра Мітти (м. Москва) за напрямом «Режисер кіно і телебачення».

На теперішній час Ірина здобуває науковий ступінь в Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Економіка» на факультеті «Стратегії бізнесу».

Тема ії дисертації – «Управління ризиками креативних проєктів у кіноіндустрії».

Ірина працювала з багатьма режисерами й продакшенами, а тому вміє знаходити підхід до різних професіоналів та вирішувати завдання будь-якої складності.

Завдяки здобутій освіті та знанням, отриманим на практиці, вона здатна організувати знімальний процес максимально ефективно.

Окрім того, здобуті навички і вміння дозволяють Ірині ділитися досвідом з кінематографістами-початківцями не менш продуктивно, ніж в освітніх закладах.
Реєстрація
Реєстрація на практикум
"Другий режисер"
Тривалість курсу - 10 занять. Початок навчання - 20 грудня 2021 року. Заняття проводяться 5 разів на тиждень - з 18:00 до 21:30

Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання.

Вартість навчання: 4 200 грн.
Надсилаючи дані для подальшої участі в курсі «Другий режисер», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних , що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище онлайн-курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.
Наші контакти:
+38 067 320 60 45
E-mail:
starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda