ЛАРИСА ЯЦЕНКО,
викладач star media School,
актриса театру та кіно
Акторська майстерність та робота в кадрі
курс 8 місяців
Старт курсу: 16 жовтня 2018Акторська майстерність та робота в кадрі
курс 8 місяців
Старт курсу: 16 жовтня 2018


8 місяців

Тривалість курсу - 8 місяців.
Початок навчання - жовтень 2018 року, закінчення курсу - кінець травня 2018 року
2 заняття в тиждень
Заняття проводяться двічі на тиждень - в один будній день (вівторок з 19:00 до 21:00) та вихідний (субота з 12:00 до 15:30)
Майстер-класи

Для учнів курсу передбачено регулярне проведення тематичних майстер-класів від професіоналів кіноринку
Безкоштовне відвідування
Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання
Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви знайшли саме те, що шукали. Ми пропонуємо вам не просто новий цікавий досвід, навички та емоції, а реальну можливість потрапити у кіноіндустрію та почати зніматися в кіно!
Причому не важливо 17 років вам чи 47. Зараз, у зв'язку з нечуваним підйомом кіноіндустрії, кінокомпанія «Star Media» та інші продашени як ніколи знаходяться у пошуку нових облич. Чому б вам не стати одним з обраних ними?
Про курс:
Тривалість курсу - 8 місяців.
Навчання проводиться двічі на тиждень: будній день з 19:00 до 21:30 та у вихідний з 12:00 до 15:30.

Програма курсу складається з трьох блоків:
1. Акторська майстерність
2. Робота в кадрі
3. Майстер-класи запрошених професіоналів
1
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Це основний блок під керівництвом Лариси Яценко та Ігоря Талалаєвського, де студенти опановуватимуть необхідні акторські навички та техніки.
2
РОБОТА В КАДРІ

Цей "кіноблок" очолює режисер-постановник Роман Бровко. Блок націлений на те, щоб навчитись застосовувати свої акторські вміння у кадрі та взаємодіяти з режисером та знімальною групою на майданчику.
3
МАЙСТЕР-КЛАСИ ЗАПРОШЕНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Залежно від потреб груп, ми на регулярній основі залучаємо професіоналів ринку для проведення закритих майстер-класів (актори, режисери, продюсери). Мета цих майстер-класів – показати реалії ринку та допомогти зорієнтуватись у подальшому розвитку
Основні лектори курсу
"Акторська майстерність та робота в кадрі"
Лариса Яценко
акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.
Роман Бровко
Режисер-постановник
Роман Бровко - український режисер-постановник кіно, серіалів та телевізійних проектів.

У його доробку - повнометражний фільм "Стус" (в процесі виробництва), серіали виробництва Star Media та інших продакшенів, короткометражні стрічки, з якими Роман брав участь у міжнародних кінофестивалях (в тому числі у Каннському кінофестивалі).

Роман навчався у Варшавському університеті, Кіношколі Анджея Вайди та КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка - Карого.


Олексій Терентьєв
Продюсер, Star Media
Один з найдосвідченіших теле- та кінопродюсерів в Україні. За його плечима - більше 100 фільмів, серіалів та успішних телевізійних проектів.

В Star Media School Олексій проведе лекцію про те, як влаштований кіноринок в Україні, які реальні можливості він може дати молодим акторам. Це безцінна інформація, оскільки саме Олексій приймає рішення про долі фільмів, серіалів та акторів - від його вибору часто залежать кар'єри акторів та сценаристів, кіно- та телепроектів.
Ігор Талалаєвський
Режисер, театральний продюсер, керівник Star Media School; куратор курсу
Театральний режисер, художній керівник легендарного приватного театру "Ательє 16", автор та постановник телевізійних проектів та шоу-програм.

ІГОР ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ,
КЕРІВНИК STAR MEDIA SCHOOL,
режисер, продюсер, автор курсу

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Реєструйтесь зараз! Кількість місць обмежена!
Зареєструватись на курс!
ПРОГРАМА
блоку "Акторська майстерність"
ВСТУПНА ЧАСТИНА
Що таке актор, його сутність і інструменти творчості. Чим схожі і не схожі актори театру і кіно. Що потрібно знати про кінопроцес і ролі в ньому актора.
Блок 1
Вироблення м'язового контролера. Визначення центру ваги і точки опори. Виховання навичок і вміння визначати роботу м'язів. Знати, які м'язи несуть навантаження при тій чи іншій фізичній дії, тренування вміння користуватися цими м'язами. Виправдання пози, жесту, руху, їх продуктивність.
Блок 2
Дія, «якби», запропоновані обставини. Доцільна, обґрунтована, продуктивна, справжня дія. Бажання - завдання - дія. Фізичні і психологічні завдання.
Блок 3
Уява. Фантазія в реальній і уявній площинах. Кінострічка бачень.
Блок 4
Сценічна увага. Реальна площина - п'ять почуттів: зорова увага, слухова увага, дотикове увага, увага на нюх, смакова увага. Кола уваги - малий, середній, великий. Стійкість уваги. Публічна самотність. Уявна площина. Передача видінь. Кола в уяві. Роздвоєння уваги.
Блок 5
Почуття правди, логіка і послідовність. Як їх розвивати. Логіка переживань, створення їх ланцюжка. Послідовність і безперервність рухів.
Блок 6
Віра і сценічна наївність. Етюди на життя тварин.
Блок 7
Емоційна пам'ять. Розвиток пам'яті органів почуттів. Розвиток емоційної пам'яті. Манок зовнішній і внутрішній.
Блок 8
Спілкування. Стадії органічного процесу спілкування - орієнтування, зондування, передача образів, відгук. Способи і прийоми спілкування. Пристосування. Органічний, безперервний процес спілкування.
Блок 9
Темпоритм. Відчуття ритму. Від ритму до почуття. Від почуття до темпоритму. Етюди і уривки з темпоритму. Десять темпоритмів.
Блок 10
Характерність. Природна, національна, професійна, зовнішня.
Блок 11
Поняття мізансцени. Індивідуальна, групова, масова. Етюди - індивідуальні, групові.
Блок 12
Знайомство з різними акторськими системами: Вахтангова, Мейєрхольда, Мих. Чехова, Леся Курбаса, Брехта, Гротовського. Американська школа Лі Стассберга. Техніка Чаббак.
ПРОГРАМА
блоку "Робота в кадрі"
ВСТУПНА ЧАСТИНА
Знімальний майданчик - простір виклику твоїм вмінням. Як влаштовано майданчик, знімальна група, функції фахівців, взаємодія з ними.
Блок 1
Кастинг, кінопроби, портфоліо, шоурил, визитівка. Телефон, інтернет, скайп, інстаграм. Спілкування з асистентом по акторах, кастинг-директором. Чи потрібні всі кастинги. Чи потрібен свій агент. Юридичні аспекти роботи кіноактора
Блок 2
Драматургія ролі. Роль персонажу в сюжеті фільму / серіалу. Діалог з режисером, уточнення з ним свого бачення ролі. Згода-незгода, межі свого акторського «его». Розбір ролі, перспектива ролі, сюжетні шматки. Як змінюється персонаж від епізоду до епізоду, логіка і послідовність дій персонажу. Взаємини з іншими героями, прибудова. Професійне та національне забарвлення ролі.
Блок 3
Створення персонажу. Образ, характеристика, інструменти створення образу. Мовна характеристика, амплуа, поняття типажності. Пластична характеристика - рух персонажу, танець, бійка.
Блок 4
Кадр, актор в кадрі. Вигідний ракурс. Великий, середній, загальний плани - що вигідніше. Світло, харизма «світла» і «темна». Вісімка. Діалог з партнером - стратегія, шматки, стиль, використання деталі. Пауза, вміння дієво слухати партнера в кадрі. Як працювати в діалозі з рухомої камерою. Мітки. Скільки потрібно дублів. Як грати «монтажно».
Реєструйтесь зараз!
Кількість місць у групах обмежена!
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Викладачі курсу
"Акторська майстерність та робота в кадрі"
ІГОР ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ
Режисер, продюсер, керівник StarMedia School
Автор курсу "Акторська майстерність та робота в кадрі"

ЛАРИСА ЯЦЕНКО
Акторка театру та кіно, викладач StarMedia School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах. Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Рекламний ролик "Аміксин" за участі Лариси Яценко
Рекламний ролик "Валеріана болгарська" за участі Лариси Яценко
Деякі епізодичні ролі Лариси
РОМАН БРОВКО
Режисер-постановник
Роман Бровко - український режисер-постановник кіно, серіалів та телевізійних проектів.

У його доробку - повнометражний фільм "Стус" (у процесі виробництва), серіали виробництва Star Media та інших продакшенів, короткометражні стрічки, з якими Роман брав участь у міжнародних кінофестивалях (в тому числі у Каннському кінофестивалі).

Роман навчався у Варшавському університеті, Кіношколі Анджея Вайди та КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка - Карого.
РОМАН БРОВКО,
РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК
Реєстрація на курс
"Акторська майстерність
та робота в кадрі"
Тривалість курсу - 8 місяців.
Навчання проводиться двічі на тиждень: будній день з 19:00 до 21:30 та у вихідний з 12:00 до 15:30.
Програма курсу складається з трьох блоків:
1. Акторська майстерність
2. Робота в кадрі
3. Майстер-класи запрошених професіоналів

Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання

Вартість навчання: 3500 грн. на місяць
СТАРТ НАВЧАННЯ першої групи - 16 жовтня 2018 р.
Кількість місць обмежена

Наші контакти:
Телефонуйте щоденно з 10:00 до 21:00
+38 067 320 60 45
+38 093 975 54 42
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Відкриті професійні лекції та майстер-класи:
INVERIA flow space
вул. Володимирська, 49 А

Заняття:
1. Дім Майстер-Клас
вул. Богдана Хмельницького, 57Б
2. Кіностудія ім. Олександра Довженка
проспект Перемоги, 44
3. Кінотеатр Жовтень
вул. Костянтинівська, 26
4. Університет Україна
вул. Львівська, 23
м. Житомирська

Адреса Star Media (головний офіс):
вул. Закревського, 22
starmedia.ua
Made on
Tilda