РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРС
Акторська майстерність.
Базовий рівень
Доросла група (17+ років)
СТАРТ другої групи:
13 ВЕРЕСНЯ 2017
РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРС
Акторська майстерність.
Базовий рівень
Доросла група (17+ років)
СТАРТ другої групи:
13 ВЕРЕСНЯ 2017
РОЗПОЧАТО НАБІР НА КУРС
Акторська майстерність.
Базовий рівень
Доросла група (17+ років)
СТАРТ другої групи:
13 ВЕРЕСНЯ 2017
Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви знайшли саме те, що шукали. Ми пропонуємо вам не просто новий цікавий досвід, навички та емоції, а реальну можливість потрапити у кіноіндустрію та почати зніматися в кіно!

Причому не важливо 17 років вам чи 47. Зараз, у зв'язку з нечуваним підйомом кіноіндустрії, кінокомпанія «Star Media» та інші продакшени як ніколи знаходяться у пошуку нових облич. Чому б вам не стати одним з обраних ними?
Про курс
"Акторська майстерність. Базовий рівень"
Курс "Акторська майстерність. Базовий рівень" ми сформували таким чином, щоб за короткий період дати кожному учневі базові навички акторської майстерності, сценічної мови, сценічного руху та пластики; познайомити з різними школами і техніками, достатніми для подальшого розвитку у професії.

Крім того, в курс включені обов'язкові інтенсивні майстер-класи з професіоналами ринку та спеціалістами кінокомпанії Star Media. Ці зустрічі покликані сформувати в учнів чітке розуміння того як влаштований кіноринок, які кар'єрні можливості він може дати вже сьогодні та які перспективи відкриває в майбутньому. На цих майстер-класах та лекторіях учні з перших уст отримають реальне розуміння того як влаштований знімальний майданчик, як працювати з режисером, як взаємодіяти з оператором та знімальною групою, як знайти свою акторську нішу та правильно в ній розвиватись тощо.
33 години практичних занять (6 тижнів)
8 годин практичних майстер-класів з професіоналами ринку
Професійне
портфоліо актора
(після завершення курсу, за власним бажанням учнів, оплачується окремо)
Автоматичне включення до бази акторської агенції
Star Media School
Лариса Яценко
акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.
Алла Самойленко
Кастинг директор, PRONTO FILM
З 2003 року Алла працювала над кількома десятками повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів та безліччю коротрометражних стрічок. Алла регулярно працює у міжнародних проектах у Польщі, Росії, Європі та США.
Алла - одна з небагатьох професіоналів індустрії, яка з задоволенням та пристрастю ділиться власним досвідом, тому проводить тренінги для акторів, які допомагають їм підвищити професійний рівень.

Фірмовою «родзинкою» Алли є вміння бачити акторський талант у пересічній людині, яка згодом з її допомогою виростає до затребуваного актора.

В Star Media School Алла читає майстер-клас "Як потрапити в кіно та будувати кар'єру актора в Україні" та місячний практикум для професійних акторів.
Олексій Терентьєв
Продюсер, Star Media
Один з найдосвідченіших теле- та кінопродюсерів в Україні. За його плечима - більше 100 фільмів, серіалів та успішних телевізійних проектів.

В Star Media School Олексій проведе лекцію про те, як влаштований кіноринок в Україні, які реальні можливості він може дати молодим акторам. Це безцінна інформація, оскільки саме Олексій приймає рішення про долі фільмів, серіалів та акторів - від його вибору часто залежать кар'єри акторів та сценаристів, кіно- та телепроектів.
Ігор Талалаєвський
Режисер, театральний продюсер, керівник Star Media School; куратор курсу
Театральний режисер, художній керівник легендарного приватного театру "Ательє 16", автор та постановник телевізійних проектів та шоу-програм.

ДО СТАРТУ КУРСУ ЗАЛИШИЛОСЬ:

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ПРОГРАМА КУРСУ
Нижче вказані дати та час занять для групи №2. Час та дати для інших груп уточнюються (два заняття в тиждень, один будній день, один вихідний)
Викладачі: Ігор Талалаєвський та Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Випускники STAR MEDIA SCHOOL отримують свідоцтво про закінчення кіношколи і автоматично зараховуються до бази акторського агентства, яке займатиметься влаштуванням випускників у кіно- і телепроекти як кінокомпанії Star Media, так і інших продакшенів.
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ складає 5 900 грн. за курс (180 грн./година)
Бланк квитанції ви можете завантажити нижче
Реєструйтесь зараз! Це просто!
ВИКЛАДАЧІ
ІГОР ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ
Режисер, продюсер, керівник StarMedia School
Автор курсу "Майстерність актора для дітей. Базовий рівень"

ЛАРИСА ЯЦЕНКО
Акторка театру та кіно, викладач StarMedia School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах. Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Рекламний ролик "Аміксин" за участі Лариси Яценко
Рекламний ролик "Валеріана болгарська" за участі Лариси Яценко
Деякі епізодичні ролі Лариси
Кіношкола Star Media School
це спільний проект кінокомпанії Star Media та освітнього проекту INVERIA Academy.
Компанія Star Media заснована у 2006 році і сьогодні є лідером у виробництві кіно- і телефільмів, теленовел і серіалів, телевізійних програм і докудрам, які з успіхом транслюються на провідних телеканалах України, в країнах СНД і за кордоном.

Star Media щорічно виробляє більше 600 годин теленовел, прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів і повнометражне кіно. Бібліотека прав Star Media насьогодні налічує більше 5000 годин готового продукту власного виробництва в різних жанрах.

Star Media – це найбільший і найдосвідченіший продюсерський hub в Україні.
Проекти Star Media є номінантами і лауреатами престижних міжнародних фестивалів і премій.

INVERIA Academy - це освітня платформа проекту INVERIA flow space.
Це унікальні надихаючі події для особистого та професійного розвитку в одному з самих стильних просторів Києва.

INVERIA flow space – це креативний простір у самому серці Києва, екосистема для інтелектуального, фізичного та творчого розвитку. Наш вектор — це ідея єдності, синергії всього навколо. Адже коли людина перебуває в гармонії з собою — її ідеї надихають світ.

Під одним дахом ми поєднали креативний простір, коворкінг, лекторій, залу для йоги та медитацій, кілька різнопланових переговорних кімнат та конференц-холів.

Наші контакти
Телефонуйте щоденно з 10:00 до 21:00
+38 067 320 60 45
+38 093 975 54 42
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса INVERIA:
вул. Володимирська, 49 А

Адреса Star Media (головний офіс):
вул. Закревського, 22
Made on
Tilda