Про майстер-клас
"Засоби ефективної комуникації Актора в умовах сучасності"
Засоби ефективної комуникації Актора в умовах нової реальності.
- кастинг сьогодні, обмежання та можливості
- самоідентифікація актора в умовах кризи індустрії
- он-лайн комуникація з кастинг-директором та режисером
- самопроби – як сучасна модель прослуховування на роль

Як правильно підготуватися до дистанційних проб або студійних проб. Між ними є суттєва різниця, яку необхідно враховувати.

Лектор майстер-класу:
ЛЕКТОР
Ірма Царьова
Фільмографія
Реєструйтесь зараз!
Майстер-клас у форматі Zoom у п'ятницю 4 грудня з 19:00

Участь безкоштовна
Надсилаючи дані для подальшої участі в онлайн майстер-класі «Засоби ефективної комуникації Актора в умовах сучасності», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних та персональних даних моєї дитини, що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище онлайн-курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.
Наші контакти:
+38 067 320 60 45
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda