Дякуємо! Ваша реєстрація пройшла успішно!
10 жовтня чекаємо вас на знайомство з викладачами та курсом, яке відбудеться о 12.00 за адресою: вул Будівельників 35.
Ми очікуватимемо від вас мотиваційний лист та монолог до 3 хв.
За день до зустрічи ми вам зателефонуємо з нагадуванням про зустріч.
Чекаємо на вас!
ПРО КУРС
Тривалість курсу - 8 місяців.
Навчання проводиться двічі на тиждень: щовівторка з 18:30 до 21:00 та щосуботи з 11:00 до 15:00.

Програма курсу складається з трьох блоків:
1. Акторська майстерність;
2. Майстер-класи запрошених професіоналів та акторські тренажі;
3. Робота в кадрі та на знімальному майданчику.
1. АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Це основний блок під керівництвом Лариси Яценко та Ігоря Талалаєвського, де студенти опановуватимуть необхідні акторські навички та техніки.
2. МАЙСТЕР-КЛАСИ ЗАПРОШЕНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Залежно від потреб груп, ми на регулярній основі залучаємо професіоналів ринку для проведення закритих майстер-класів (актори, режисери, продюсери). Мета цих майстер-класів – показати реалії ринку та допомогти зорієнтуватись у подальшому розвитку.
Окремим блоком ми проводимо акторські тренажі від Івана Заверталюка.
3. РОБОТА В КАДРІ ТА НА ЗНІМАЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ
Цей "кіноблок" очолює режисер-постановник Роман Бровко. Блок націлений на те, щоб навчитись застосовувати свої акторські вміння у кадрі та взаємодіяти з режисером та знімальною групою на майданчику.
Крім того, Роман допомагатиме готуватись до кастингів, ролей та взаємодіяти з кастинг-директорами.
ПРОГРАМА КУРСУ
Акторська майстерність.
Блоки 1-4
Вступна частина
Що таке актор, його сутність і інструменти творчості. Чим схожі і не схожі актори театру і кіно. Що потрібно знати про кінопроцес і ролі в ньому актора.

Блок 1
Вироблення м'язового контролера. Визначення центру ваги і точки опори. Виховання навичок і вміння визначати роботу м'язів. Знати, які м'язи несуть навантаження при тій чи іншій фізичній дії, тренування вміння користуватися цими м'язами. Виправдання пози, жесту, руху, їх продуктивність.

Блок 2
Дія, «якби», запропоновані обставини. Доцільна, обґрунтована, продуктивна, справжня дія. Бажання - завдання - дія. Фізичні і психологічні завдання.

Блок 3
Уява. Фантазія в реальній і уявній площинах. Кінострічка бачень.

Блок 4
Сценічна увага. Реальна площина - п'ять почуттів: зорова увага, слухова увага, дотикове увага, увага на нюх, смакова увага. Кола уваги - малий, середній, великий. Стійкість уваги. Публічна самотність. Уявна площина. Передача видінь. Кола в уяві. Роздвоєння уваги.
Акторська майстерність.
Блоки 5-8
Блок 5
Почуття правди, логіка і послідовність. Як їх розвивати. Логіка переживань, створення їх ланцюжка. Послідовність і безперервність рухів.

Блок 6
Віра і сценічна наївність. Етюди на життя тварин.

Блок 7
Емоційна пам'ять. Розвиток пам'яті органів почуттів. Розвиток емоційної пам'яті. Манок зовнішній і внутрішній.

Блок 8
Спілкування. Стадії органічного процесу спілкування - орієнтування, зондування, передача образів, відгук. Способи і прийоми спілкування. Пристосування. Органічний, безперервний процес спілкування.
Акторська майстерність.
Блоки 9-12
Блок 9
Темпоритм. Відчуття ритму. Від ритму до почуття. Від почуття до темпоритму. Етюди і уривки з темпоритму. Десять темпоритмів.

Блок 10
Характерність. Природна, національна, професійна, зовнішня.

Блок 11
Поняття мізансцени. Індивідуальна, групова, масова. Етюди - індивідуальні, групові.

Блок 12
Знайомство з різними акторськими системами: Вахтангова, Мейєрхольда, Мих. Чехова, Леся Курбаса, Брехта, Гротовського. Американська школа Лі Стассберга. Техніка Чаббак.
Робота в кадрі.
Блоки 1-4
Вступна частина
Знімальний майданчик - простір виклику твоїм вмінням. Як влаштовано майданчик, знімальна група, функції фахівців, взаємодія з ними.

Блок 1
Кастинг, кінопроби, портфоліо, шоурил, визитівка. Телефон, інтернет, скайп, інстаграм. Спілкування з асистентом по акторах, кастинг-директором. Чи потрібні всі кастинги. Чи потрібен свій агент. Юридичні аспекти роботи кіноактора.

Блок 2
Драматургія ролі. Роль персонажу в сюжеті фільму / серіалу. Діалог з режисером, уточнення з ним свого бачення ролі. Згода-незгода, межі свого акторського «его». Розбір ролі, перспектива ролі, сюжетні шматки. Як змінюється персонаж від епізоду до епізоду, логіка і послідовність дій персонажу. Взаємини з іншими героями, прибудова. Професійне та національне забарвлення ролі.

Блок 3
Створення персонажу. Образ, характеристика, інструменти створення образу. Мовна характеристика, амплуа, поняття типажності. Пластична характеристика - рух персонажу, танець, бійка.

Блок 4
Кадр, актор в кадрі. Вигідний ракурс. Великий, середній, загальний плани - що вигідніше. Світло, харизма «світла» і «темна». Вісімка. Діалог з партнером - стратегія, шматки, стиль, використання деталі. Пауза, вміння дієво слухати партнера в кадрі. Як працювати в діалозі з рухомої камерою. Мітки. Скільки потрібно дублів. Як грати «монтажно».
ВИКЛАДАЧІ ТА КУРАТОРИ КУРСУ
Лариса Яценко
Акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Фільм Нарімана Алієва "Додому", одну з ролей у якому зіграла наша викладачка Лариса Яценко, потрапив у лонглист претендентів на "Оскар"!
Роман Бровко
Режисер-постановник
Роман Бровко - український режисер-постановник кіно, серіалів та телевізійних проектів.

У його доробку повнометражний фільм "Заборонений" (про Василя Стуса), серіали виробництва Star Media та інших продакшенів, короткометражні стрічки, з якими Роман брав участь у міжнародних кінофестивалях (в тому числі у Каннському кінофестивалі).

Роман навчався у Варшавському університеті, Кіношколі Анджея Вайди та КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка - Карого.


Олексій Терентьєв
Продюсер, Star Media; куратор курсу
Один з найдосвідченіших теле- та кінопродюсерів в Україні. За його плечима - більше 100 фільмів, серіалів та успішних телевізійних проектів.

В Star Media School Олексій проведе лекцію про те, як влаштований кіноринок в Україні, які реальні можливості він може дати молодим акторам. Це безцінна інформація, оскільки саме Олексій приймає рішення про долі фільмів, серіалів та акторів - від його вибору часто залежать кар'єри акторів та сценаристів, кіно- та телепроектів.
УМОВИ ВСТУПУ
Усі акторські та сценарні програми проводяться на основі попереднього відбору учасників. Єдиний виняток - курси з історії кінематографу та відкриті події школи.
1. Реєстрація

Заповніть та надішліть реєстраційну форму на сайті вибраного курсу чи програми.
ПІсля підтвердження реєстрації ви отримаєте орглист з описом завдання, залежно від вибраного курсу.

2. Підготувати завдання
Ми очікуватимемо від вас мотиваційний лист та виконане завдання для вашого курсу (актори - монолог до 3 хв., сценаристи - сценарна заявка чи розгорнутий синопсис епізоду).
3. Пройти відбір

Після успішного виконання завдання ми запросимо вас на кастинг/зустріч. На основі ваших матеріалів та зустрічі викладачі і прийматимуть рішення про зарахування.
Вартість навчання: 4500 грн/міс
Наші контакти:
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda