Close
Є питання?
Telegram
Viber
Messenger
Mail
Phone

Онлайн-курс
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ
ТА ТЕХНІКА МОВЛЕННЯ
ДЛЯ ПІДЛІТКІВ
(групи 13-17 років)


ВИКЛАДАЧ: ВЕРОНІКА ЛІТКЕВИЧ
акторка театру та кіно,
викладач акторскої майстерності у КНУТКіТ
ім. І. К. Карпенка-Карого, майстерня Д. М. Богомазова

1,5 місяці

Тривалість курсу – 1,5 місяці.
12 занять у режимі онлайн.
2 заняття в тиждень
Заняття проводяться двічі на тиждень: по понеділках та середах з 18:00 до 20:00 з додатковим часом, якщо необхідна допомога або уточнення від викладача.
Майстер-класи

Для учнів курсу передбачено регулярне проведення тематичних майстер-класів від професіоналів кіноринку.
до 12 учнів у групі
У кожній групі займається не більше 12 учнів для того, щоб отримати оптимальний результат навчання.
Про онлайн-курс:
Курс розроблено таким чином, щоб за 12 занять дати кожному учневі базові навички акторської майстерності, уміння справити правильне враження, навчити володіти голосом, підготувати якісну самопрезентацію.

За 2 заняття в тиждень ви навчитесь впевнено поводити себе у будь-якій компанії, познайомитесь з собою, знайдете свої сильні сторони, навчитесь вдало презентувати себе, правильно та впевнено висловлювати свою думку, засвоїте акторський та ораторський інструментарій.

Мета курсу та очікувані результати:

1. Знайомство з акторською майстерністю, теле- та кіноіндустрією
Курс знайомить учнів з основними поняттями та техніками акторської майстерності та риторики. Проаналізуємо свої голос, тіло та емоції, складемо «особистий портрет».

Цього достатньо, щоб учень сформував своє ставлення до цього виду діяльності, "відчув на собі" та, можливо, прийняв рішення розвиватись далі у цьому напрямку.
2. Розкриття емоційного потенціалу, звільнення від зажимів та блоків
Більша частина курсу - це власне робота учня над собою під керівництвом викладача.

По суті, усі акторські техніки та вправи націлені на розкриття внутрішнього емоційного потенціалу учня - від звільнення зажимів, емоційних блоків до кращого розуміння себе, управління своїми емоціями та тілом.3. Постановка голосуГолос - це один з найважливіших інструментів актора. Викладач курсу володіє просто величезним голосовим діапазоном та є спеціалістом з постановки голосу.

4. Вироблення навичок самопрезентації


Фінальна частина курсу націлена на роботу в кадрі та правильній самопрезентації.
Через вправи, постановку голосу та роботу в кадрі (вміння бачити себе зі сторони) учні готуються до фінального концерту. Увесь цей досвід потрібен для того, щоб виробити в собі навички самопрезентації, вміння працювати в кадрі та взаємодіяти з партнером як на сцені, так і у повсякденному житті.
Викладач:
Вероніка Літкевич
актриса театру та кіно
Викладач курсу – Вероніка Літкевич, актриса театру та кіно, педагог.

Педагог акторської майстерності в КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, майстерня Д. М. Богомазова. Актриса і режисер в Київському академічному Театрі на Печерську і Малому драматичному театрі. Засновник літературного проекту POETICA, спрямованого на розвиток молодих літераторів і популяризацію поезії. Викладала ораторську майстерність в школі риторики ім. Михайла Чехова.
Викладач соціального театру в роботі з педагогами і психологами за програмою «Рівний-рівному» для підлітків. Учасник лабораторії по Достоєвському в Талліні. Дослідження на тему: «Сучасний погляд на класичні тексти».

Важливою особливістю Веронікі як викладача є вміння "заворожувати'" та управляти увагою учнів, вміння бачити та розкривати особливості кожного. Усе це приправлено добрим гумором та бунтарським духом. Кращого викладача для підліткової аудиторії ми не знаємо.Програма курсу:
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
Викладач: Вероніка Літкевич
ВАЖЛИВО! Програма курсу та графік проведення занятть може змінюватись залежно від результатів учнів та групи!
Умови участі:
Учасником онлайн-курсу може бути особа віком від 13 до 17 років.

Для участі в онлайн-курсі потрібно зареєструватись за адресою starmediaschool@gmail.com та надіслати відеовізитівку із записом монологу чи вірша.

Протягом тижня з дня отримання відеовізитівки викладач онлайн-курсу надає індивідуально кожному учаснику зворотню інформацію щодо акторської роботи та повідомляє про зарахування або відмову в зарахуванні у групу для участі в онлайн-курсі.
Якщо відбір було успішно пройдено, Ви сплачуєте розмір плати за онлайн-курс, ми долучаємо Вас (Вашу дитину) до навчальної групи в месенджері Telegram, у якій буде надаватися доступ до навчальних завдань та здійснюватися зворотній зв'язок з метою проведення детального аналізу виконання домашніх завдань.

Заняття проводимо в ZOOM StarMedia School

Організатор: STAR MEDIA SCHOOL

Викладач: Педагог акторської майстерності КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, майстерня Д. М. Богомазова

*Набір у групи відбувається за результатами розгляду відеозвернень бажаючих взяти участь в онлайн-курсі (умови зазначені раніше).

Школа має право відмовити в зарахуванні у групу онлайн-курсу без пояснення причин.

За результатами успішного проходження онлайн-курсу «Акторська майстерність та техніка мовлення для підлітків»
- учасники цього курсу отримують свідоцтво про його проходження*;
- учасники цього курсу мають пріоритет під час подальшого зарахування у групи для участі в наступному рівні курсу «Акторська майстерність»**;
- інформація про учасників-випускників онлайн-курсу за згодою учасника надається найкращим кастинг-директорам України, які здійснюють пошук акторів для кінокомпанії Star Media та інших продакшенів.

*Важливо: організація навчання на онлайн-курсі не є освітньою діяльністю в розумінні чинного законодавства України. STAR MEDIA SCHOOL надає знання в галузі кінематографічного мистецтва здебільшого як хобі, а також для відпочинку та саморозвитку учасників онлайн-курсу, але таке навчання не передбачає одержання професійного диплома, ступеня бакалавра або магістра.

**Курс «Акторьска майстерність та техніка мовлення для підлітків» є базовим, орієнтований на виявлення власних здібностей і розвиток уміння керувати ними. Наступний поглиблений курс «Акторська майстерність» під керівництвом викладача акторської майстерності КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого можливо засвоїти лише після успішного проходження базового курсу
.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ складає 3 600 грн. за курс 12 занятть (150 грн./година)
Бланк квитанції ви можете завантажити нижче
Реєстрація на курс
"Акторська майстерність та техніка мовлення для підлітків"
Програма онлайн-курсу складається з двох блоків:

1. Акторська майстерність.
2. Техніка мовлення та постановка голосу.

Тривалість онлайн-курсу: 1,5 місяці.
Кількість занять онлайн-курсу - 12
Навчання проводиться двічі на тиждень: понеділок та середа, з 18:00 до 20:00 з додатковим часом, якщо необхідна допомога або уточнення від викладача.
Період проведення курсу: січень 2021 року.


* остаточна дата початку онлайн-курсу буде визначена та повідомлена додатково за результатами формування груп.
Кількість місць обмежена
Надсилаючи відеовізитівку для подальшої участі в онлайн-курсі «Акторська майстерність та техніка мовлення підліткам», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних та персональних даних моєї дитини, що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище онлайн-курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних та персональних даних дитини до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.

Наші контакти:

Заняття:
формат онлайн Zoom Star Media School
+38 067 320 60 45
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda