Close
Є питання?
Telegram
Viber
Messenger
Mail
Phone

Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви знайшли саме те, що шукали. Ми пропонуємо вам не просто новий цікавий досвід, навички та емоції, а реальну можливість потрапити у кіноіндустрію та почати зніматися в кіно!
Причому не важливо 17 років вам чи 47. Зараз, у зв'язку з нечуваним підйомом кіноіндустрії, кінокомпанія «Star Media» та інші продашени як ніколи знаходяться у пошуку нових облич. Чому б вам не стати одним з обраних ними?

8 місяців

Тривалість курсу - 8 місяців.
Початок навчання - вересень 2021 року, закінчення курсу - травень 2022 року
2 заняття в тиждень
Заняття проводяться двічі на тиждень - вівторок (з 18:30 до 21:00) та суботу (з 11:00 до 15:00).
Майстер-класи

Для учнів курсу передбачено регулярне проведення тематичних майстер-класів від професіоналів кіноринку
Безкоштовне відвідування
Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання
Наші випускники:
Реєструйтесь зараз!
Тривалість курсу - 8 місяців.
Заняття проводяться двічі на тиждень - щовівторка (з 18:30 до 21:00) та щосуботи (з 11:00 до 15:00).
Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання.


Вартість навчання: 4500 грн. на місяць
Надсилаючи дані для подальшої участі в курсі «Акторська майстерність та робота в кадрі», надаю ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» безстрокову згоду на обробку (включаючи збирання, накопичення, зберігання, використання або передачу третім особам) своїх персональних даних та персональних даних моєї дитини, що повідомляються під час реєстрації для участі у зазначеному вище курсі, та підтверджую, що мені відомо про включення моїх персональних даних до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ» з метою забезпечення реалізації цивільно-правових та господарсько-правових відносин, адміністративно-правових, податкових та інших відносин, що вимагають обробки персональних даних відповідно до діючого законодавства. Про свої права як суб'єкта персональних даних, відповідно до законодавства України про захист персональних даних повідомлений.

Обсяг персональних даних, які включаються до баз персональних даних ТОВ «СТАР МЕДІА СКУЛ», визначається відповідно до чинного законодавства України, що регулює здійснення господарської діяльності та не перевищує обсяг, необхідний для досягнення мети обробки персональних даних.
ПРОГРАМА КУРСУ
1. АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Це основний блок під керівництвом Лариси Яценко, де студенти опановуватимуть необхідні акторські навички та техніки.
2. МАЙСТЕР-КЛАСИ ЗАПРОШЕНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Залежно від потреб груп, ми на регулярній основі залучаємо професіоналів ринку для проведення закритих майстер-класів (актори, кастинг-директори, продюсери). Мета цих майстер-класів – показати реалії ринку та допомогти зорієнтуватись у подальшому розвитку.
3. РОБОТА В КАДРІ ТА НА ЗНІМАЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ
Цей "кіноблок" очолює режисер-постановник Роман Бровко. Блок націлений на те, щоб навчитись застосовувати свої акторські вміння у кадрі та взаємодіяти з режисером та знімальною групою на майданчику.
Крім того, Роман допомагатиме готуватись до кастингів, ролей та взаємодіяти з кастинг-директорами.
Акторська майстерність.
Блоки 1-4
Вступна частина
Хто такий "актор", його сутність та інструменти творчості. Чим схожі та не схожі актори театру і кіно. Що потрібно знати про кінопроцес і ролі актора в ньому.

Блок 1
Вироблення м'язового контролера. Визначення центру ваги і точки опори. Виховання навичок і вміння визначати роботу м'язів. Усвідомлення які м'язи несуть навантаження при тій чи іншій фізичній дії, тренування вміння користуватися цими м'язами. Виправдання пози, жесту, руху, їх продуктивність.

Блок 2
Дія, «якби», запропоновані обставини. Доцільна, обґрунтована, продуктивна, справжня дія. Бажання - завдання - дія. Фізичні і психологічні завдання.

Блок 3
Уява. Фантазія в реальній і уявній площинах. Кінострічка бачень.

Блок 4
Сценічна увага. Реальна площина - п'ять почуттів: зорова увага, слухова увага, дотикова увага, увага на нюх, смакова увага. Кола уваги - малий, середній, великий. Стійкість уваги. Публічна самотність. Уявна площина. Передача видінь. Кола в уяві. Роздвоєння уваги.
Акторська майстерність.
Блоки 5-8
Блок 5
Відчуття правди, логіка і послідовність. Як їх розвивати. Логіка переживань, створення їх ланцюжка. Послідовність і безперервність рухів.

Блок 6
Віра і сценічна наївність. Етюди про життя тварин.

Блок 7
Емоційна пам'ять. Розвиток пам'яті органів чуття. Розвиток емоційної пам'яті. Манок - зовнішній і внутрішній.

Блок 8
Спілкування. Стадії органічного процесу спілкування - орієнтування, зондування, передача образів, відгук. Способи і прийоми спілкування. Пристосування. Органічний, безперервний процес спілкування.
Акторська майстерність.
Блоки 9-12
Блок 9
Темпоритм. Відчуття ритму. Від ритму до почуття. Від почуття до темпоритму. Етюди і уривки з темпоритму. Десять темпоритмів.

Блок 10
Характер. Природній, національний, професійний, зовнішній.

Блок 11
Поняття мізансцени. Індивідуальна, групова, масова. Етюди - індивідуальні, групові.

Блок 12
Знайомство з різними акторськими системами: Вахтангова, Мейєрхольда, Мих, Чехова, Леся Курбаса, Брехта, Гротовського. Американська школа Лі Стассберга. Техніка Чаббак.
Робота в кадрі.
Блоки 1-4
Вступна частина
Знімальний майданчик - простір виклику твоїм вмінням. Як влаштований майданчик, знімальна група, функції фахівців, взаємодія з ними.

Блок 1
Кастинг, кінопроби, портфоліо, шоуріл, візитівка. Телефон, інтернет, скайп, інстаграм. Спілкування з асистентом по акторах, кастинг-директором. Чи потрібні всі кастинги. Чи потрібен свій агент. Юридичні аспекти роботи кіноактора.

Блок 2
Драматургія ролі. Роль персонажу в сюжеті фільму / серіалу. Діалог з режисером, уточнення з ним свого бачення ролі. Згода-незгода, межі свого акторського «его». Розбір ролі, перспектива ролі, сюжетні шматки. Як змінюється персонаж від епізоду до епізоду, логіка і послідовність дій персонажу. Взаємини з іншими героями, прибудова. Професійне та національне забарвлення ролі.

Блок 3
Створення персонажу. Образ, характер, інструменти створення образу. Мовна характеристика, амплуа, поняття типажності. Пластична характеристика - рух персонажу, танець, бійка.

Блок 4
Кадр, актор в кадрі. Вигідний ракурс. Великий, середній, загальний плани - що вигідніше. Світло, харизма «світла» і «темна». Вісімка. Діалог з партнером - стратегія, шматки, стиль, використання деталі. Пауза, вміння дієво слухати партнера у кадрі. Як працювати у діалозі з рухомою камерою. Мітки. Скільки потрібно дублів. Як грати «монтажно».
Реєструйтесь зараз!
Кількість місць у групах обмежена!
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
ВИКЛАДАЧІ ТА КУРАТОРИ КУРСУ
Лариса Яценко
Акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Фільм Нарімана Алієва "Додому", одну з ролей у якому зіграла наша викладачка Лариса Яценко, потрапив у лонглист претендентів на "Оскар"!
Роман Бровко
Режисер-постановник
Роман Бровко - український режисер-постановник кіно, серіалів та телевізійних проектів.

У його доробку повнометражний фільм "Заборонений" (про Василя Стуса), серіали виробництва Star Media та інших продакшенів, короткометражні стрічки, з якими Роман брав участь у міжнародних кінофестивалях (в тому числі у Каннському кінофестивалі).

Роман навчався у Варшавському університеті, Кіношколі Анджея Вайди та КНУТКіТ ім. І.К. Карпенка - Карого.


Олексій Терентьєв
Продюсер, Star Media; куратор курсу
Один з найдосвідченіших теле- та кінопродюсерів в Україні. За його плечима - більше 100 фільмів, серіалів та успішних телевізійних проектів.

В Star Media School Олексій проведе лекцію про те, як влаштований кіноринок в Україні, які реальні можливості він може дати молодим акторам. Це безцінна інформація, оскільки саме Олексій приймає рішення про долі фільмів, серіалів та акторів - від його вибору часто залежать кар'єри акторів та сценаристів, кіно- та телепроектів.
УМОВИ ВСТУПУ
Усі акторські та сценарні програми проводяться на основі попереднього відбору учасників. Єдиний виняток - курси з історії кінематографу та відкриті події школи.
1. Реєстрація

Заповніть та надішліть реєстраційну форму на сайті вибраного курсу чи програми.
ПІсля підтвердження реєстрації ви отримаєте орглист з описом завдання, залежно від вибраного курсу.

2. Підготувати завдання
Ми очікуватимемо від вас мотиваційний лист та виконане завдання для вашого курсу (актори - монолог до 3 хв., сценаристи - сценарна заявка чи розгорнутий синопсис епізоду).
3. Пройти відбір

Після успішного виконання завдання ми запросимо вас на кастинг/зустріч. На основі ваших матеріалів та зустрічі викладачі і прийматимуть рішення про зарахування.
Вартість навчання: 4500 грн/міс
Наші контакти:
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса Star Media (головний офіс): вул. Закревського, 22
www.starmediafilm.com
Made on
Tilda