ЛАРИСА ЯЦЕНКО,
викладач star media School,
актриса театру та кіно

Акторська майстерність.
8-ми місячний курс
ТРЕТЯ доросла група (17+ років)
Старт курсу: 26 листопада 2017
Якщо ви потрапили на цю сторінку, то ви знайшли саме те, що шукали. Ми пропонуємо вам не просто новий цікавий досвід, навички та емоції, а реальну можливість потрапити у кіноіндустрію та почати зніматися в кіно!

Причому не важливо 17 років вам чи 47. Зараз, у зв'язку з нечуваним підйомом кіноіндустрії, кінокомпанія «Star Media» та інші продашени як ніколи знаходяться у пошуку нових облич. Чому б вам не стати одним з обраних ними?
8 місяців

Тривалість курсу - 8 місяців.
Початок навчання - жовтень 2017 року, закінчення курсу - кінець травня 2018 року
2 заняття в тиждень
Заняття проводяться двічі на тиждень - в один будній день (четвер з 19:00 до 21:00) та вихідний (неділя з 15:30 до 18:30)
Майстер-класи

Для учнів курсу передбачено регулярне проведення тематичних майстер-класів від професіоналів кіноринку
Безкоштовне відвідування
Учні курсу отримують можливість безкоштовного відвідування відкритих лекцій та майстер-класів, які проводить школа на увесь період навчання (на осінь 2017 року заплановано 10 лекцій, вартість відвідування - 200-300 грн.)
Про курс:
"Акторська майстерність"
Унікальність нашого 8-ми місячного курсу акторської майстерності полягає в тому, що він освоїв і адаптував методики найкращих світових акторських шкіл (AFI, TSA, LAMDA, CF) до потреб українського кінопроцесу.

А це означає особливу увагу до достовірності акторського існування в кадрі, пластичності тіла актора / актриси в рамках режисерського малюнка, особливому строю і логіці мови в діалогічних поєдинках кіногероїв. Саме цими аспектами (артистизм, пластика, мова) ми й будемо займатися в рамках програми акторської майстерності, не виділяючи їх в окремі предмети. Натомість сповідуємо синтетичний підхід в навчанні.
Хочеться підкреслити, що, нітрохи не применшуючи досягнень українського традиційного кіно, ми прориваємося до нового типу українського кіноактора - різнобічно навченого різним акторським методикам для різних, часом екстремальних, потреб.

Крім того ми навчимо наших слухачів як професійно проходити кастинги і отримувати ролі, працювати з режисером і оператором на майданчику і взаємодіяти з камерою, розповімо, як стати улюбленцем в кінокомпанії «Star Media» і стати зіркою її серіалів.

Викладачі та лектори курсу:
Лариса Яценко
акторка театру та кіно, викладач Star Media School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах.

Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.

Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.
Алла Самойленко
Кастинг директор, PRONTO FILM
З 2003 року Алла працювала над кількома десятками повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів та безліччю коротрометражних стрічок. Алла регулярно працює у міжнародних проектах у Польщі, Росії, Європі та США.
Алла - одна з небагатьох професіоналів індустрії, яка з задоволенням та пристрастю ділиться власним досвідом, тому проводить тренінги для акторів, які допомагають їм підвищити професійний рівень.

Фірмовою «родзинкою» Алли є вміння бачити акторський талант у пересічній людині, яка згодом з її допомогою виростає до затребуваного актора.

В Star Media School Алла читає майстер-клас "Як потрапити в кіно та будувати кар'єру актора в Україні" та місячний практикум для професійних акторів.
Олексій Терентьєв
Продюсер, Star Media
Один з найдосвідченіших теле- та кінопродюсерів в Україні. За його плечима - більше 100 фільмів, серіалів та успішних телевізійних проектів.

В Star Media School Олексій проведе лекцію про те, як влаштований кіноринок в Україні, які реальні можливості він може дати молодим акторам. Це безцінна інформація, оскільки саме Олексій приймає рішення про долі фільмів, серіалів та акторів - від його вибору часто залежать кар'єри акторів та сценаристів, кіно- та телепроектів.
Ігор Талалаєвський
Режисер, театральний продюсер, керівник Star Media School; куратор курсу
Театральний режисер, художній керівник легендарного приватного театру "Ательє 16", автор та постановник телевізійних проектів та шоу-програм.

ІГОР ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ,
КЕРІВНИК STAR MEDIA SCHOOL,
режисер, продюсер, автор курсу
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Реєструйтесь зараз! Кількість місць обмежена!
Зареєструватись на курс
Оплатити реєстраційний внесок
Програма курсу:
Викладачі: Ігор Талалаєвський та Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
Викладач: Лариса Яценко
АЛЛА САМОЙЛЕНКО,
КАСТИНГ ДИРЕКТОР PRONTO FILM
Майстер-класи
В курс включені обов'язкові інтенсивні майстер-класи з професіоналами ринку та спеціалістами кінокомпанії Star Media. Ці зустрічі покликані сформувати в учнів чітке розуміння того як влаштований кіноринок, які кар'єрні можливості він може дати вже сьогодні та які перспективи відкриває в майбутньому. На цих майстер-класах та лекторіях учні з перших уст отримають реальне розуміння того як влаштований знімальний майданчик, як працювати з режисером, як взаємодіяти з оператором та знімальною групою, як знайти свою акторську нішу та правильно в ній розвиватись тощо.
СТАРТ НАВЧАННЯ - 26 листопада 2017 р.
Кількість місць обмежена

Випускники STAR MEDIA SCHOOL отримують свідоцтво про закінчення кіношколи і автоматично зараховуються до бази акторського агентства, яке займатиметься влаштуванням випускників у кіно- і телепроекти як кінокомпанії Star Media, так і інших продакшенів.
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ складає 3 200 грн. на місяць (160 грн./година)
Бланк квитанції ви можете завантажити нижче
Викладачі:
ІГОР ТАЛАЛАЄВСЬКИЙ
Режисер, продюсер, керівник StarMedia School
Автор курсу "Майстерність актора. Базовий рівень"

ЛАРИСА ЯЦЕНКО
Акторка театру та кіно, викладач StarMedia School
Лариса Яценко – відома українська акторка кіно, телебачення та театру. За її спиною десятки ролей у найпопулярніших фільмах та серіалах країни та близько сотні аншлагових вистав у столичних театрах. Лариса неодноразово ставала рекламним обличчям провідних світових та українських брендів.Зараз вона одна з найбільш затребуваних викладачів акторської майстерності та сценічного мовлення, серед її учнів – зірки шоу-бізнесу та телеведучі.

Рекламний ролик "Аміксин" за участі Лариси Яценко
Рекламний ролик "Валеріана болгарська" за участі Лариси Яценко
Деякі епізодичні ролі Лариси
АЛЛА САМОЙЛЕНКО
Кастинг директор PRONTO FILM
Здобувши професію кінокритика, Алла 5 років працювала асистентом Президента конкурсу краси «Міс Україна», а з 2003 року працює кастинг-директором Pronto Film.
З 2003 року Алла працювала над кількома десятками повнометражних картин, серіалів і документальних фільмів та безліччю коротрометражних стрічок. Алла регулярно працює у міжнародних проектах у Польщі, Росії, Європі та США.
Алла - одна з небагатьох професіоналів індустрії, яка з задоволенням та пристрастю ділиться власним досвідом, тому проводить тренінги для акторів, які допомагають їм підвищити професійний рівень.

Фірмовою «родзинкою» Алли є вміння бачити акторський талант у пересічній людині, яка згодом з її допомогою виростає до затребуваного актора.
Деякі з акторів, яких відкрила Алла Самойленко
Професійні актори:
Аня Адамович
Максим Оса, Павутина долі, Улюблена вчителька, Купи меня
Роман Луцький
Брати, Параджанов, Століття Якова, Сторожова застава
Олег Шульга
Червоний, Позивний Бандерас, Нюхач
Даша Полуніна
Кров'янка, Квестер і Макс
Непрофесійні актори:
Микола Змієвський
Бобот, Позивний Бандерас
Володимир Бєляєв
Листопад, численні телесеріали
Маргарита Качулова
численні серіали, Ржака
Катерина Любчик
Сказ, Нюхач
Деякі з фільмів, над якими працювала Алла Самойленко:
Кіношкола Star Media School
це спільний проект кінокомпанії Star Media та освітнього проекту INVERIA Academy.
Компанія Star Media заснована у 2006 році і сьогодні є лідером у виробництві кіно- і телефільмів, теленовел і серіалів, телевізійних програм і докудрам, які з успіхом транслюються на провідних телеканалах України, в країнах СНД і за кордоном.

Star Media щорічно виробляє більше 600 годин теленовел, прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів і повнометражне кіно. Бібліотека прав Star Media насьогодні налічує більше 5000 годин готового продукту власного виробництва в різних жанрах.

Star Media – це найбільший і найдосвідченіший продюсерський hub в Україні.
Проекти Star Media є номінантами і лауреатами престижних міжнародних фестивалів і премій.

INVERIA Academy - це освітня платформа проекту INVERIA flow space.
Це унікальні надихаючі події для особистого та професійного розвитку в одному з самих стильних просторів Києва.

INVERIA flow space – це креативний простір у самому серці Києва, екосистема для інтелектуального, фізичного та творчого розвитку. Наш вектор — це ідея єдності, синергії всього навколо. Адже коли людина перебуває в гармонії з собою — її ідеї надихають світ.

Під одним дахом ми поєднали креативний простір, коворкінг, лекторій, залу для йоги та медитацій, кілька різнопланових переговорних кімнат та конференц-холів.

Наші контакти
Телефонуйте щоденно з 10:00 до 21:00
+38 067 320 60 45
+38 093 975 54 42
E-mail: starmediaschool@gmail.com

Адреса INVERIA:
вул. Володимирська, 49 А

Адреса Star Media (головний офіс):
вул. Закревського, 22
Made on
Tilda